Kıbrıs İlim Üniversitesi Afet Yönetimi çalışmaları için yardıma hazır

15
0
SHARE

Kıbrıs İlim Üniversitesi Arama Kurtarma Kulübü, Girne Sivil savunma Müdürlüğü ile koordineli olarak KKTC Afet Yönetimi arama kurtarma çalışmalarında destek vermek üzere çalışmalara katılmaya hazır.

kiu3 Kıbrıs İlim Üniversitesi Afet Yönetimi çalışmaları için yardıma hazır kiu2 Kıbrıs İlim Üniversitesi Afet Yönetimi çalışmaları için yardıma hazır

KİÜ Arama Kurtarma Kulübü sorumluları, Kulüp Başkanı Deniz Can Aykaç (0542 876 37 67), 2. Başkanı Serkan Uzar, deneyimli üyesi Ahmet Gezen ve Sıdıka Kozalak (İlk Yardım Desteği) başta olmak üzere diğer kulüp üyelerini koordine ederek ekipleri ve ekipmanları ile her an göreve hazır olduklarını bildirdiler.

Kıbrıs İlim Üniversitesi olarak, yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden vatandaşlarımıza Allah’tan rahmet, acılı ailelerine sabır dileriz. Sel felaketinden etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi sunuyoruz.

The post Kıbrıs İlim Üniversitesi Afet Yönetimi çalışmaları için yardıma hazır appeared first on Havadis Gazetesi | Kıbrıs Haber.

Article source: HavadisKibris – Read more..

LEAVE A REPLY